Szanowni Państwo,

nazywam się Piotr Czopek, mam 33 lata, żonę i dwójkę dzieci: Kubę i Julkę.

Od 10 lat zmagam się z poważnymi problemami z kręgosłupem, które w 2015r. zmusiły mnie do przeprowadzenia zabiegu operacyjnego. Efekt operacji zadowalający, mogę chodzić. Sportowcem już nigdy nie będe, ale nie to jest w życiu najważniejsze.

Po operacji wróciłem do domu i zauważyłem, że materac, na którym śpię, jest za miękki, co spowodowało różnego rodzaju bóle i dyskomfort.

Ponieważ zawodowo pracuję w branży materacy do spania, postanowiłem stworzyć materac idealny dla siebie oraz dla żony. Dodatkowym problemem jest różnica wagi między mną, a żoną, która wynosiła 40kg.

Testowałem wiele rozwiązań: materace kieszeniowe, bonelowe,

lateksowe i piankowe.

Udało się…

Po wielomiesięcznych testach stworzyłem właściwy materac, zarówno dla siebie, jak i dla żony. Materac, który jest zdrowy, wygodny i komfortowy.

Głównym założeniem przy szukaniu idealnego rozwiązania było wyprodukowanie materaca twardego, ale dobrze dopasowanego. Materac miał dać poczucie miękkości i wygody, ale na sztywnej podstawie. W ten sposób wyprodukowałem 2 modele materacy, które nazwałem imionami swoich dzieci JULKA i KUBA.

Pamiętajmy o jednym.

Nie ma cudownego materaca, który wyleczy chorobę kręgosłupa. Jest materac, który nie będzie pogłębiał problemu i spowoduje, że sen będzie komfortowy, wygodny i bezbolesny.

 

Zachęcam do kontaktu telefonicznego. Dodzwonią się Państwo bezpośrednio do mnie. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, doradzę. Wybór właściwego dla siebie materaca jest bardzo ważny. Szczególnie dla osób, które podobnie do mnie mają problemy z kręgosłupem. 
Piotr Czopek
tel: 660-545-849